Psychologia sprzedaży: Naucz się rozpoznawać mechanizmy, przez które powtarzasz błędy w relacjach z klientami i zmień je w techniki przynoszące sukces.

Co?

Certyfikowane szkolenie oparte na metodologii Sandlera

Kiedy?

22-23 kwietnia
Poniedziałek-wtorek

O której?

9:00-17:00
Przerwy kawowe, lunch

Gdzie?

Warszawa
Zniżki na hotel

Ponoć sprzedaż to gra. A gdyby tak odmienić to podejście?

W świecie sprzedaży od wielu lat zarówno klienci, jak i handlowcy stawiają na szczerość i partnerstwo w relacji. W praktyce jednak jest to często łatwiejsze do powiedzenia niż zrobienia. Sprzedaż to świat, w którym często gramy, równie często - nieświadomie. Przykładem takich gier jest bezpłatny consulting, podawanie nieprawdziwych obiekcji, nadmierna uprzejmość, ukrywanie prawdy, umawianie się na kolejne kroki, które nie zostaną dotrzymane, głuche telefony. I choć na świadomym poziomie ani klient, ani sprzedawca nie chcą grać, często orientują się dopiero po fakcie. 

Dzięki zastosowaniu konstruktów Analizy Transakcyjnej (stworzonej przez psychiatrę, Erica Berne’a, teorii psychologicznej i systemu psychoterapii ukierunkowanej na rozwój i osobistą zmianę) odczarujesz sprzedaż, postawisz na autentyczność i działanie w zgodzie ze sobą. Zyskasz poczucie pewności siebie oraz nauczysz się, jak działać, aby Twój klient potrafił być równie autentyczny. Nauczysz się rozpoznawać gry, w które wchodzisz oraz zyskasz narzędzia do budowania szczerych i partnerskich relacji. Tym samym zakończysz odgrywanie roli, manipulowanie i udawanie.

To naprawdę jest możliwe!

Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad procesem sprzedaży i nauczyć się rozpoznawać mechanizmy, które sprawiają, że wciąż lądujesz w niewygodnym dla siebie miejscu, zapraszamy Cię na szkolenie Psychologia Sprzedaży.

Daj nam znać, że jesteś zainteresowana/y szkoleniem, a oddzwonimy, by przekazać Ci więcej szczegółów.

 

Jeżeli

1. Ukończyłaś/eś wiele szkoleń sprzedażowych, lecz nadal chcesz się rozwijać i zgłębiać wiedzę w tym obszarze?

2. Czujesz, że oprócz techniki jest coś więcej do odkrycia?

3. Wiesz, że nie wystarczy poznać 3 sposobów na, aby skutecznie sprzedawać?

4. Zależy Ci, aby budować relację sprzedażową świadomie i po partnersku?

 

 

Dowiesz się

1. Czym jest autonomia i jak zaprosić ją do sprzedaży;

2. Jak kontraktować, aby zakontraktować;

3. Jak rozpoznawać stany „jai świadomie ich używać;

4. Jak rozpoznać drivery i zatrzymywać je nim będzie zbyt późno dla relacji biznesowej;

5. Czym są pozycje życiowe i jak wykorzystywać je do budowania partnerskich relacji;

6. Jak rozpoznać grę psychologiczną, swoją ulubioną rolę w grze, a także jak w nią nie wejść lub jak z niej wyjść.

 

Magdalena Grabowska Konsultant

Magdalena Grabowska

Jestem związana z Twarowski & Partners Sales Institute - Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training od 2012 roku. Od początku kariery zawodowej pracuje na rynku doradztwa i konsultingu. Pracowałam dla takich organizacji jak PwC Polska, Grupa Pracuj oraz Leanpassion, gdzie uczestniczyłam w procesach przygotowywania, wdrażania i realizacji projektów strategicznych oraz rozwojowych.

Karierę zawodową zbudowałam na solidnych podstawach. Przez wiele lat byłam członkiem kadry olimpijskiej w szpadzie. Jako jedyna Polka dwukrotnie indywidualnie i dwukrotnie drużynowo zwyciężyłam w Pucharze Świata seniorów. Jestem kilkukrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy – indywidualnie i drużynowo.

Wspieram prowadzone projekty od strony procesowej oraz maksymalizacji kapitału ludzkiego poprzez analizę i rozwój kompetencji sprzedażowych w oparciu o narzędzia diagnostyczne.

Joanna Procyszyn

Specjalizuję się w zarządzaniu, rozwoju biznesu firm w branżach takich jak retail, logistyka i usługi dla biznesu. Jestem starszym konsultantem i trenerem w Sandler Training - globalnej sieci firm specjalizujących się w szkoleniach sprzedażowych i menedżerskich. 

Wykładam Zarządzanie Franczyzą na SGH. Ukończyłam liczne szkolenia menedżerskie na Penn University, Uniwersytetach Bocconi oraz INSEAD. 

Jestem nie tylko menedżerem doświadczonym w sprzedaży, trenerem, ale osobą, która przede wszystkim pasjonuje się sprzedażą i ceni ją za jej interdyscyplinarny charakter oraz możliwość nawiązywania relacji z ludźmi. Jestem entuzjastycznie nastawiona do sprzedaży, zarządzania i edukacji, co sprawia, że szkolę skutecznie oraz z łatwością i przyjemnością dzielę się zdobytym doświadczeniem w biznesie.

Joanna Procyszyn Trener Sandler Twarowski-4

 

Wyróżnij się na tle innych sprzedawców. Pozyskuj klientów dla swojej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapisz się na webinar już teraz!